Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Głosujcie dalej na Krzysztofa Ż. to Lublin zostanie zlicytowany za długi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zauważyłem tu żadnej inwestycji. Inwestycja dla mnie to coś na czym mogę zarobić, a tutaj nic takiego nie widzę.
Sprzedaj nerke to zarobisz,bo watroby nikt raczej niewezmie,zamiast plakac na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze wiedzieć, że jednak nie zapomnieli o Sowińskiego/Głębokiej ale że jednak przebudowa Kraśnickiej do granic miasta to się nie spodziewałem, niedawno tam był remont. Widocznie jednak będzie poszerzenie - i dobrze. Oby jeszcze w Konopnicy jakiś wiadukt/estakada czy rondo bo teraz (przez światła) jest fatalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="miś" post="1123967" timestamp="1448007367"] Dobrze wiedzieć, że jednak nie zapomnieli o Sowińskiego/Głębokiej ale że jednak przebudowa Kraśnickiej do granic miasta to się nie spodziewałem, niedawno tam był remont. Widocznie jednak będzie poszerzenie - i dobrze. Oby jeszcze w Konopnicy jakiś wiadukt/estakada czy rondo bo teraz (przez światła) jest fatalnie.[/quote? Nie dodałeś, że jesteś "miś" Bari, bo w kwestii Sowińskiego sprawa jest jasna - nie będzie żadnych znaczących zmian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Film" post="1123976" timestamp="1448008514"] [quote name="miś" post="1123967" timestamp="1448007367"] Dobrze wiedzieć, że jednak nie zapomnieli o Sowińskiego/Głębokiej ale że jednak przebudowa Kraśnickiej do granic miasta to się nie spodziewałem, niedawno tam był remont. Widocznie jednak będzie poszerzenie - i dobrze. Oby jeszcze w Konopnicy jakiś wiadukt/estakada czy rondo bo teraz (przez światła) jest fatalnie.[/quote? Nie dodałeś, że jesteś "miś" Bari, bo w kwestii Sowińskiego sprawa jest jasna - nie będzie żadnych znaczących zmian[/quote] Te filmowiec nie pij tyle z tym misiem Bari,bo ciezko skumac o co ci chodzi a zreszta piatek jest,to pijta dalej za Zuka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo dalej miasto ma sie rozwijać i nie korzystać ze środków UE, to ostatnia szansa, moim zdaniem Żuk ma rację , czyli jak otrzymamy na jakąś inwestycję dofinansowanie to należy z tego skorzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PiS-ie są sami ekonomiczni ignoranci. Nie widzą żadnej różnicy między przebudową skrzyżowania ze środków własnych a przebudową z dofinansowaniem unijnym w wysokości 85%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od 2020 roku zadłużenie będzie spadać, ludzie po co wy straszycie innych gadkami o bankructwie, snujecie jakieś chore wizje o niekończących się podwyżkach podatków itd??? ostatnia kadencja to inwestycje na ponad 2 mld i czy w związku z tym podatki poszły drastycznie w górę? czy rosły szybciej niż za czasów Pruszkowskiego? NIE
  Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tak, posłuchajmy PiSmatołków i zrezygnujmy z 2 miliardów, niech inni sobie wezmą te pieniądze, u nas jest tak wsamraśnie że niepotrzebne są żadne inwestycje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnia perspektywa unijna, miasto powinno wykorzystać jak najwięcej możliwości dofinansowania, póżniej latami bedziemy mogli korzystać przeciez z dróg, czy innych inwestycji i spłacać kredyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki inwestycjom Żuka bezrobocie w Lublinie wynosi już tylko 8%!!!! a jeszcze parę lat temu było na poziomie 14%!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zauważyłem tu żadnej inwestycji. Inwestycja dla mnie to coś na czym mogę zarobić, a tutaj nic takiego nie widzę.
Dokładnie !!! Już raz w latach 70-tych naród tą drogą szedł i dokąd doszedł ...? Wypisz ,wymaluj- powtórka z rozrywki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestycja w dzieci tj w szkoły, przedszkola i żłobki to nie inwestycja? Inwestycje w infrastrukturę, która przyciąga inwestorów tworzących nowe miejsca pracy to nie inwestycja? rozumiem, że w zagłębiu pisiorków jedyną inwestycją jest budowa kościoła i pomnika smoleńskiego???????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś nowego. Od kiedy to środki unijne powiększają budżet miasta?
  Od wtedy, kiedy dochody majątkowe stanowią dochód JST.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Od wtedy, kiedy dochody majątkowe stanowią dochód JST.  
  gmina buduje skrzyżowanie za 70 mln by następnie UE oddała jej 85% z tych 70 mln - gdzie tu widzisz dochód? bo ja widzę 10.5 mln wydatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestycja w dzieci tj w szkoły, przedszkola i żłobki to nie inwestycja? Inwestycje w infrastrukturę, która przyciąga inwestorów tworzących nowe miejsca pracy to nie inwestycja? rozumiem, że w zagłębiu pisiorków jedyną inwestycją jest budowa kościoła i pomnika smoleńskiego???????????????????????????????????????
Pisiorkiem akurat nie jestem i zwolennikiem przekrętów kościoła, który bazuje na prostocie ludu też. Ale te dzieci albo mają dobrze ustawionych rodziców ,dlatego w zasadzie powinni tylko nauczyć się czytać ,pisać i jazdy samochodem , a lwia część wyjedzie z tego śmiesznego kraiczku. Jest jeszcze trzecia grupa -przyszli petenci Ośrodków Pomocy Społecznej...Niestety sensownej inwestycji w tych nie widzę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestycja w dzieci tj w szkoły, przedszkola i żłobki to nie inwestycja? Inwestycje w infrastrukturę, która przyciąga inwestorów tworzących nowe miejsca pracy to nie inwestycja? rozumiem, że w zagłębiu pisiorków jedyną inwestycją jest budowa kościoła i pomnika smoleńskiego???????????????????????????????????????
Pisiorkiem akurat nie jestem i zwolennikiem przekrętów kościoła, który bazuje na prostocie ludu też. Ale te dzieci albo mają dobrze ustawionych rodziców ,dlatego w zasadzie powinni tylko nauczyć się czytać ,pisać i jazdy samochodem , a lwia część wyjedzie z tego śmiesznego kraiczku. Jest jeszcze trzecia grupa -przyszli petenci Ośrodków Pomocy Społecznej...Niestety sensownej inwestycji w tych nie widzę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk ma jaja, nie boi się efektywnie zarządzać długiem miasta tj. zaciągać nowe kredyty jednocześnie spłacając stare i dzięki temu miasto się tak szybko rozwija.
Jeszcze ich nie spłaca. Czy obligacje za lotnisko zostały wykupione (miało to nastąpić w 2014)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jednak będzie kasa na tunel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że Żuk spłaca na bieżąco kredyty, ba, powiem więcej, spłacał długi zaciągnięte jeszcze przez Pruszkowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...